Szukasz specjalisty który ogarnie techniczny aspekt Twojej branży?

Jeśli branża, w której obraca się Twoja firma ma specyficzny, techniczny charakter i obawiasz się, że nie każdy marketingowiec sprosta temu zadaniu, to dobrze trafiłeś! Już od najmłodszych lata tata zarażał mnie swoją smykałką do majsterkowania, dzięki czemu potrafię odróżnić klucz francuski od dynamometrycznego;) Lubię techniczne nowinki i ciekawostki. Chętnie dowiem się też czegoś o Twojej branży. Po więcej szczegółów zapraszam poniżej:

Reklama branży technicznej w internecie Charlieweb tworzenie stron internetowych

Chętnie przeprowadzę profesjonalną kampanię reklamową Twojej firmy w Internecie bazujący na kilku bardzo ważnych  elementach:
Strona internetowa / prowadzenie fanpage / wizytówka „Google Business”.

Ukończyłem studia z reklamy na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie poznałem teoretyczne aspekty marketingu. Następnie swoją wiedzę rozwijałem pracując w jednej z największym agencji social media w Polsce. Swoją wiedzę na temat projektowania stron internetowych i prowadzenia działań marketingowych w sieci wdrażam podczas pracy z małymi firmami, które pragną zaistnieć w Internecie i zdobyć nowych klientów. To co wyróżnia moje działania to bardzo dobra znajomość technicznych aspektów funkcjonowania firm w różnych branżach. Doświadczenie zdobyte podczas pracy jako alpinista przemysłowy pozwoliło mi wniknąć jeszcze głębiej w specyfikę i nazewnictwo świata technicznego. Często bardzo szybko jestem w stanie dostrzec czego brakuje małym firmom z branży przemysłowej, próbujących swoich sił w reklamie internetowej.